Zasady wstępu do budynku SGGW, w którym mieści się siedziba Krajowej Rady Sądownictwa w dniach 8-19 października 2018 r.


   W związku z zainteresowaniem mediów posiedzeniami plenarnymi Krajowej Rady Sądownictwa w dniach 9-12 października 2018 r. oraz 16-19 października 2018 r. uprzejmie informujemy, że dziennikarze i ekipy telewizyjne będą mogli wejść i przebywać w budynku przy ul. Rakowieckiej 30 tylko po okazaniu legitymacji dziennikarskiej i wpisaniu się na listę mediów. Będziemy prosili o wpisanie imienia i nazwiska, nazwy redakcji, numeru telefonu i o złożenie podpisu.
Wjazd na parking będzie zamknięty. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie numerów wozów transmisyjnych na adres: rzecznik@krs.pl.
 

   Dziennikarze i ekipy telewizyjne mogą przebywać jedynie w strefie dla dziennikarzy, która znajduje się na II piętrze. Nie zastosowanie się do tych zaleceń będzie podstawą do wyproszenia z gmachu przy ul. Rakowieckiej 30.
   Prosimy także o nieparkowanie samochodów na miejscach z tabliczkami firm i instytucji, które wynajmują pomieszczenia w budynku  SGGW przy ul. Rakowieckiej 30.

                                                                                    Zespół ds. Medialnych i Wydawniczych    

< powrót

print